4Developers Łódź 2017

9 Listopada 2017, 08:00-20:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena netto za szt. VAT Liczba
  Early Bird - 2 za 1
Wyprzedane 150,00 zł 23% Wyprzedane
  Early Bird
Wyprzedane 300,00 zł 23% Wyprzedane
  II Runda
Wyprzedane 350,00 zł 23% Wyprzedane
  III Runda
Wyprzedane 400,00 zł 23% Wyprzedane
  LAST MINUTE
Wyprzedane 450,00 zł 23% Wyprzedane
  Student
już niedostępne 75,00 zł 23% -

4Developers to największy Festiwal Technologiczny w Polsce, spotkanie całej polskiej społeczności IT.  Wydarzenie co roku gromadzi setki uczestników: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Skąd pomysł? Tegoroczna edycja 4Developers pobiła własny rekord frekwencji jeszcze zanim się rozpoczęła - w wydarzeniu wzięło udział 1800 uczestników! Śledząc sukces kolejnych edycji Festiwalu, rosnące zapotrzebowanie rynku, a przede wszystkich słuchając feedbacku od naszych uczestników, postanowiliśmy wyjść ich potrzebom naprzeciw.


Festiwal jest sercem całego przedsięwzięcia, nie ograniczamy się jednak do Warszawy - naprawdę chcemy dotrzeć do wszystkich. Nie będziemy powielać tematyki - zadbamy o różnorodność i merytorykę. Program łódzkiej edycji 4Developers odzwierciedli oczekiwania uczestników.Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów - wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT. Jednak 4Developers to dużo więcej niż wykłady. To także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze doświadczonymi specjalistami i pasjonatami świata IT.
Jeżeli czujesz się członkiem społeczności IT, dołącz do nas w listopadzie w Łodzi!
Więcej informacji o Festiwalu 4Developers można znaleźć na stronie internetowej.